سه‌شنبه 23 آبان‌ماه سال 1385 ساعت 11:54 ق.ظ

«به نام خدا»

 

با عرض سلام

احتراما، ضمن سپاسگزاری از تلاشهای ارزنده همه کسانی که با ارسال مقاله در اولین همایش کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی همراه ما بودند و مقالات آنها مورد پذیرش قرار گرفته است در داوری چکیده مقالات کمیته علمی همایش، ابتدا با توجه نمرات اساتید و دانشجویان داور در مقولات موضوعی همایش، مقالات برتر استخراج  شد و با توجه  نقاط ضعف و قوتی که داواران ذکر کرده بودند، ارائه دهنده گان شفاهی برگزیده شده اند. مشخصات مقاله شما به همراه جمع بندی داوری آن برای راهنمایی و استفاده شما توسط پست الکترونیکی برای شما ارسال شده است، امید است مورد توجه و استفاده تان قرار گیرد.

 خواهشمندیم اصل مقاله خود را در فرمت Word  و حد اکثر در 20 صفحه (فونت 14 قلم Ariel) حد اکثر تا تاریخ 4 / 9/1385 (چهارم آذرماه سال جاری) به دو پست الکترونیکی انجمن ارسال نمایید. لطفاً برای اطمینان متن کامل مقالات را به دو آدرس زیر همزمان ارسال نمایید:

 To: sima@aryanline.com

 

Cc:  MEDLISA.SBMU@gmail.com

 

حداکثر تا 48 ساعت بعداز ارسال شما پاسخی مبنی بر دریافت متن کامل مقاله ، دریافت خواهید کرد، در غیر اینصورت موظف هستید پیگیری عدم ارسال جواب را نمایید.

 

 

توجه: زمان ارسال مقاله قابل تمدید نمی باشد و بدیهی است عدم ارسال به موقع آن به منزله  انصراف شما از شرکت مقاله تان از همایش تلقی می گردد.

 

 

کمیته علمی اولین همایش سراسری کتابداری و اطلاع رسانی شهید بهشتی

ابوذر رمضانی       کیانوش رشیدی   

دبیر همایش

فاطمه پازوکی   

 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo